Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Krężelewice – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

975 000 zł23 905 m² 40,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 2,3903 ha. -działka nr 74 1,3894 ha -działka nr 80/2 1,0009 ha Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Kaszewy Kościelne

Kaszewy Kościelne(Krężelewice + 21 km)

199 000 zł10 600 m² 18,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

- okazyjna cena - Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kaszewy Kościelna pod Kutnem. Powierzchnia 10600 mkw. Szerokość 60 m. dł. 200 m. Dwa wjazdy na działkę o szerokości 16 m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Graniczna

Sokolniki-Las(Krężelewice + 24 km)

248 030 zł1 459 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1459 m położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji aglomeracji łódzkiej. Sokolniki-Las to synonim spokoju i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gieczno

Gieczno(Krężelewice + 23 km)

500 000 zł30 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Giecznie. Działka o powierzchni 3ha. Nie ogrodzona. Rolno-budowlana Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Konopnickiej

Kania Góra(Krężelewice + 25 km)

300 000 zł7 810 m² 38,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2las Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Błonie

Błonie(Krężelewice + 8 km)

70 000 zł1 001 m² 69,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka, położona w miejscowości Błonie (gmina Łęczyca). Ta lokalizacja to idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni pod dom lub inwestycję w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kania Góra

Kania Góra(Krężelewice + 25 km)

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działek w Sokolnikach 2 działki w sokolnikach o powierzchni 1000m2 każda Cena: 130.000zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grunwaldzka

Kutno(Krężelewice + 16 km)

575 000 zł2 620 m² 219,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Grunwaldzkiej w Kutnie, przy zjeździe na Bielawki. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową niską. Możliwość prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Spędoszyn

Spędoszyn(Krężelewice + 24 km)

136 000 zł15 418 m² 8,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka rolno leśna w miejscowości Spędoszyn gm Wartkowice powiat Poddębicki Działka o powierzchni około 1,5 ha położona w cichej i spokojnej okolicy Dookoła tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Graniczna

Sokolniki-Las(Krężelewice + 24 km)

65 000 zł495 m² 131,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod z domkiem Sokolniki-Las, rod diana Lokalizacja: sokolniki-Las, woj. łódzkie (ok. 30 km od Łodzi) Cena: 65 000 zł Powierzchnia działki: 495 m Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Leźnica Mała

Leźnica Mała(Krężelewice + 13 km)

73 000 zł1 044 m² 69,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| 0% bez prowizji od kupującego - słoneczna działka budowlana w podłęczyckiej miejscowości Leźnica Mała. Działka o pow. 1044 m 2 , w kształcie prostokąta o froncie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij